כשר בהשגחת בד''ץ

תכנון האירוע הבא שלכם עם בר מתוקים

לקראת האירוע הבא שלכם יש כמה דברים לתכנן:

איפה עושים את האירוע, האם בפנים או בחוץ, האם באולם אירועים או שמא בגן אירועים או פארק, או אולי בכלל תרצו לקיים את האירוע בבית. כמובן שהמקום יקבע את אופי האירוע, את ווליום המוזיקה שתהיה בו, את השעה, התאורה ועוד כמה מאפיינים שלא נרחיב עליהם כאן.

דבר שני שנרצה לבחור מבעוד מועד הוא את כמות האנשים המוזמנים, האם זה יהיה אירוע גדול או קטן, האם אנו רוצים להפוך את האירוע למסיבה גדולה, או שיספיק לנו אירוע קטן עם מוזמנים קרובים וחשובים בלבד? כל אלה שאלות חשובות שיגדירו במקום מסוים את אופי, מראה, זמן ונראות האירוע שלנו. דבר נוסף שנגזר מהחלטות אלו הוא האם מזמינים את הדוד שאף פעם לא מגיע, השכנה הרעשנית ואת החבר של הבת הקטנה של אחותי. כל ההחלטות האלה הם משפיעות על האירוע הבא שלכם.

הכיבוד כאלמנט מכריע באירוע:

האם תעשו אירוע ידידותי לצמחונים? אולי זה יהיה אירוע בשרי בלבד והצמחונים יסתפקו בסלטים, מה יהיו הקינוחים בסוף האירוע? כאן נרצה להתעכב מעט. קינוחים יכולים להיות פרווה או חלבי, יכולים להיות בעיקר שוקולדים וסוכריות או פירות ומתוקים טבעיים. כך או כך אחד האלמנטים החשובים בקינוחים הוא דרך הגשתם. לפעמים אנחנו בוחרים את הקינוחים בצורה כמעט מושלמת, מזמינים את הקינוחים שכולם אוהבים, שמתאימים גם לדתיים וגם לחילונים, לצמחונים או לקרניבורים, אך צורת ההגשה הורסת הכול והקינוחים מיד מתבלגנים ונהיים לא ראויים לאכילה, אלא בליל של שוקולד ודמויי סוכריות.

בר ממתקים כפתרון להגשה מושלמת:

בר הקינוחים פותר לנו את הבעיות הללו. ההגשה מרהיבה, הקינוחים עומדים בגאון בעיצוב שעומד יפה בפני עצמו, וגם לא נהרס במהירות, האורחים יוכלו לעבור ביןם דוכני הסוכריות ובין מפלי השוקולד, להתפעל ולקחת עוד קינוח ועוד קינוח, לכם יהיה חיוך על הפנים והאורחים שלכם יספרו לחבריהם על בר הקינוחים הנפלא שהיה באירוע האחרון בו הם היו. לכם יישאר לקצור את המחמאות.

 
טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates