כשר בהשגחת בד''ץ

שילוב מפלי שוקולד בתוך בר ממתקים

אירועים כמו שמחות משפחתיות, בר מצווה, חתונה, שבת חתן ואירועים דומים, תמיד מתאפיינים במוזמנים רבים, תפאורה מושקעת, אולם יפה מוזיקה ועוד. הכיבוד באירועים אלה הוא חשוב מאוד מכיוון שאורחים שבעים ומרוצים – עושים אירוע מוצלח. החיוכים, הפנים המרוצות והשיחות הערות, עושות אירוע קצת חי יותר ומלא באנרגיה, כפי שמארגן האירוע היה רוצה. לכן שימת לב על אפקט הכיבוד היא חשובה ביותר בעת תכנון אירוע, שכן אורח רעב, או כזה שלא בא על סיפוקו, זה דבר המורגש מיד בעת שיחה עמו.

כיבוד וקינוח באירועים:
לאחר שהחלטתנו איזה אירוע אנחנו מעוניינים להרים מבחינת הכיבוד, האם חלבי או בשרי, עם ארוחה שלמה או נשנושים בלבד, מלצרים או הגשה עצמית – אנו מוכנים לבחור את סוג הקינוחים שנגיש באירוע זה. בנקודה זו חשוב לציין כי לא מספיק לבחור את סוג הקינוח, אלא עלינו לחשוב איך הוא משתלב עם שאר הדברים המוגשים אצלנו במסיבה, וגם אופן ההגשה שלנו את הקינוחים שבאירוע. בר ממתקים ובר קינוחים, בשילוב עם מפלי שוקולד מרהיבים, עושים שירות מדהים לאירועים בהם הם מוצבים, ומשדרגים משמעותית כל אירוע.

מפלי שוקולד בבר הממתקים:
מעבר לעובדה שמדובר בשוקולד בלגי משובח, במרקם איכותי ומתוק שפשוט אי אפשר לעמוד בפניו, עלינו לזכור כי השילוב בין בר הקינוחים המעוצב, עם הסוכריות וממתקים השוקולד שתסדרו עליו, ישתלב באופן מופלא עם מפלי שוקולד, והשילוב הוויזואלי הזה, יחד עם הטעם המתוק של הממתקים, ובנוסף להפעלה לאורחים בצורת תותים שאפשר לטבול בשוקולד, או שילוב מעניין אחר שתבחרו – כל אלה יצרו לכם אטרקציה מושלמת לאירוע שלכם. הקינוח יהיה נקודת השיא מבחינת הכיבוד באירוע, והמון אורחים עם טעם של עוד עזבו את המסיבה בסופה.

 
טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates