כשר בהשגחת בד''ץ

פונדו שוקולד – אטרקציה מיוחדת לאירוע

פונדו שוקולד אטרקציה מיוחדת לאירועאוהבים שוקולד? במיוחד בשבילכם, פונדו שוקולד – לפינוק מדהים ומתוק במיוחד!

מי לא מכיר את המתיקות האמיתית של השוקולד האיכותי? המתוק החם הנוזל באיטיות רומנטית מתוקה במיוחד, מבט חטוף בנוזל המתוק גורם לך לתאווה אמיתית לטבול בו בחושניות כמעט כל דבר וליהנות ממתיקות עדינה של קינוח שוקולד משובח וטעים מפונדו שוקולד איכותי.

נשאלת השאלה הברורה מאליה, הידעתם שאנו יכולים לשלב בתוך בר ממתקים את דוכן פונדו השוקולד, כאטרקציה מיוחדת לאירוע האישי הבא שלכם? קחו לדוגמא אירוע חתונה או בר מצווה- אין כל ספק שתוכלו לפנק את המשפחה שלכם, את האורחים שלכם, מגדול ועד קטן, בטעמים המדהימים של פונדו שוקולד איכותי ובתוספות הנלוות אליו, ככל שיתאוו.

כעת ברור לכל, דוכן פונדו שוקולד במיוחד לאירוע שלכם, הוא אחת האטרקציות הפופולאריות המדהימות והמבוקשות ביותר בתחום בר ממתקים לאירוע שלכם. ניתן ורצוי לשלב אותו במגוון עצום של אירועים שונים מכל הסוגים ואפילו לצד בר קינוחים נוספים.

למי שלא יודע, או אפילו למי שרוצה לדעת יותר, דוכן פונדו שוקולד כאטרקציה לאירוע, נראה כמו כלי קיבול פשוט וקטן- בדרך כלל זה מעוצב כמו סיר קטן מעוצב מפלדת אל חלד, יושב על פתיליה או נר מיוחד שדאג לשמור על חמימות השוקולד על מנת שיישאר נוזלי.

זו הסיבה האמיתי לשם “פונדו”- נולד מהשפה הצרפתית שפירושו “מומס”- שם השוקולד המומס קרוי בשפתם- “פונדו שוקולד”.

בר מתוקים עם פונדו שוקולדפונדו שוקולד- כאטרקציה מיוחדת לאירוע שלכם מוגדר כקינוח נפלא לשלב בתוך בר המתוקים מכמה סיבות:

1) את השוקולד ניתן להכין ולהמיס במגוון סגנונות, צבעים, טעמים ומתכונים.

2) פונדו שוקולד קליל מאוד להכנה כפינוק מושלם, מהיר וזמין בכל עת עבור האורחים.
3) פינוק ההגשה- הפונדו נמצא במרכז הבר- כל אחד טובל לעצמו כאוות נפשו.
4) שיטת החימום מסקרנת ומשלהבת- הפתילייה או נר החימום הבוערים מתחתיו, מעניינת יותר מיתר צורות החימום הסטנדרטיות ומיפה את בר הפונדו שוקולד שלנו לאין שיעור.
5) תוספות שניתן להטבילן בפונדו השוקולד- ניתן כמובן לטבול וליהנות כמעט כל דבר בפונדו שוקולד לפי הטעם האישי של כל אחד- פירות מכל סוג לבחירת האורח, ממתקים על מנת להגדיל את המתיקות, עוגיות מכל סוג וגם עוגות הולכות נהדר עם השוקולד האיכותי

הזמינו כעת דוכן פונדו שוקולד- כאטרקציה מיוחדת לאירוע שלכם- ההנאה מובטחת, הן לכם והן לאורחים  היקרים שלכן וללא ספק יחזרו הם לביתם לאחר האירוע עם הרגשה של “וואוו”..!!

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates