כשר בהשגחת בד''ץ

עוגיות מרוקאיות לשילוב בכל אירוע

עוגיות מרוקאיות לשילוב באירוע

בעבר העוגיות המרוקאיות היו למרכז האירוע, הנשים של המשפחה היו מכינות אותם כל התקופה לפני האירוע המתקרב, העוגיות היו מסודרות אחת אחת על המגש בצורה מיוחדת ומסורתית, ובסופו של דבר באירוע החגיגה הייתה גדולה כי העוגיות המרוקאיות משלבות כל כך הרבה יתרונות, של מסורת, טעם מתקתק, חיבור לבית ליד מודרניות ויופי אסתטי. הטריק הוא ללא ספק הרכבה מסודרת של עוגיות מרוקאיות בצורה שלא תפגע במסורת מצד אחד, אך תנצל במלוא ההדר את המודרניות מצד שני. לעיתים קרובות אנחנו הולכים לחפש תשובות כאלה אצל אנשי מקצוע, גם כאן המצב הוא כזה בדיוק.

אנשי מקצוע להכנת קינוחים

כיום יש חברות מקצועיות לדברים רבים, הכנת קינוחים היא לא לחובבנים, ועל אף שאין ספק כי כמיטב המסורת, בני ובנות המשפחה יודעים להכין את האוכל המסורתי הכי טוב שיש, כאשר מדובר בשף מקצועי או קונדיטור מהרמה הגבוהה ביותר – השיקול משתנה מעט. כאשר עשיית הקינוח היא מלאכת מחשבת – כזו הנעשית מתוך ידע והבנה עמוקה של הטעם הרצוי – אז התוצאה היא קינוח מהאגדות

קינוחים מסורתיים  באירוע הבא שלכם

כאשר יש חברה מקצועית הממונה על מלאכת הכנת הקינוחים, אנחנו מזיגים בעצם שתי מטרות עיקריות. ראשית הקינוח הוא טעים וערב לחיך כל הסועדים. שנית, שני המשפחה לא מתעייפים כל כך בהכנת הכיבוד כפי שהיו רוצים שיהיה לכל האורחים שלהם. התוצאה היא בר מתוקים מרשים ויפה, מארחים שלווים ומחויכים, אורחים מרוצים אשר הכיבוד היה ערב לחיכם, והחברה של מארחיהם ריצתה ושמחה אותם, וכמובן האירוע מוגדר ללא ספק כמוצלח וכאירוע אשר ייזכר ואף יילמדו ממנו לקחים, שכן אף אחד לא רוצה לסיים אירועים עצבני, כועס או מסוכסך, וכאשר כולם מרוצים אין סיבה להסתכסך.

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates