כשר בהשגחת בד''ץ

עוגיות מרוקאיות לשילוב בכל אירוע

מסיבה יכולה להיות מסורתית ושמרנית, כזו שתתאים לסבתא וסבא, ויכולה להיות גם חדשנים ומודרנית, שהילדים או הצעירים במשפחה יאהבו. כמו המסיבה בבית גם האירועים במרד, כל אירוע יכול להראות אחרת, יכול להילקח לכיוון אחר, תלוי ברצון ובאופי המארגנים שלו, אך ידוע כי לרוב, שילובים מעניים ומקוריים הם אלה שעושים את ההבדל. מסיבה מודרנית בשילוב אלמנטים מסורתיים, או מסיבה ואירוע חדשני בשילוב מסורת וטעם של פעם. כשאלה נעשים כמו שצריך, אפשר לומר בוודאות שהאירוע יהיה מעניין ויצירתי, שהוא לא יהיה עוד אירוע.

עוגיות מרוקאיות במסורת:
באופן מסורתי, בחינה, שבת חתן, באירועים גדולים ומשמחים כמו אלה העוגיות המרוקאיות משתלבות מצוין. מגשים מלאים וגדושים של העוגיות המסורתיות, קטנות או גדולות, מסודרות על המגש כך שאין יותר מקום להוסיף קיסם, העוגיות המרוקאיות תפסו תמיד מקום שדל כבוד באירועים. לכן גם על פי המסורת האם או הסבתא עמלו ימים כלילות כדגי להכין מספיק עוגיות לאירוע המתקרב. עם זאת, הימים השתנו, וכיום העבודה הזאת בהחלט יכולה להיעשות על ידי אנשי מקצוע, חברות בר ממתקים או קייטרינג, אשר לקילו על מארגני האירוע מהבחינה הזו, ועם זאת יספקו מוצר לא פחות מתוק וטעים, רק בהשקעת זמן נמוכה יותר מצדכם. במקום שהאם או הסבתא והדודה ישבו כל היום וכל הלילה, הן יתעסקו בארגון השמחה והאירוע, או טוב יותר במנוחה עד לעת המסיבה, בזמן הזה השפים והטבחים יכולים ליצור עוגיות נהדרות שישתלבו באירוע המתקרב.

לפני הזמנת העוגיות:
חשוב לבדוק כמה שיותר פרטים לפני שאתם מזמינים או בוחרים עוגיות מרוקאיות לאירוע שלכם, תעברו על כמה מהאפשרויות המוצעות בחברות השונות, כדאי אפילו לבקר במסיבה או שתיים כדי לראות מה בסופו של דבר האירועים יודעים לעשות. לאחר בדיקה קצרה תראו, איזה גודל של מגש, גודל של עוגיות, כמות ואופן הגשה מתאים לכם, ותוכלו לארגן אירוע עם כיבוד מקורי ומוצלח

 
טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates