כשר בהשגחת בד''ץ

עוגיות מרוקאיות לחינה ואירועים נוספים – חוויה טעימה ומיוחדת במינה

אחד הטקסים היותר ידועים בתרבות הישראלית, הוא טקס החינה. זהו טקס, הכולל, במסגרתו, סממנים שונים ומבטא מנהגים חשובים וקדומים. בכל טקס כזה אפשר למצוא עוגיות מרוקאיות, שהינן חלק בלתי נפרד מהאירוע.

מבחר של עוגיות נהדרות בטקס

בעוד שבעבר, אלה שחגגו את החינה היו אחראים על הכיבוד, כולל הכנת עוגיות מרוקאיות, הרי שכיום ישנן לא מעט חברות המתמחות בתחום ומציעות עוגיות מרוקאיות לחינה. על הכנת העוגיות והמאכלים השונים, שהוגשו במהלך הטקס, היו אחראיות הנשים בדרך כלל והן עשו זאת במשך דורות. אולם, הפתרונות המוצעים כיום, חוסכים בזמן וגם לא מעט בכסף ומאפשרים לכל מארגני האירוע להתפנות וליהנות מהאירוע עצמו מבלי להשקיע זמן רב בהכנות ולהתכונן לקראתו. החזרה היום לשורשים, לעבר, למסורת של פעם, הפכה את השירות הזה לפופולארי מאד, למרות שמוצע על ידי חברות חיצוניות. אין זה אומר, בהכרח, שמדובר בעוגיות ומאכלים תעשייתיים. להיפך, מוצעים לכם מגשים של עוגיות צבעוניות, מתוקות, טעימות, טריות וכן כאלו העשויות ממרכיבים איכותיים.

על הסוגים השונים

אם אתם רוצים לשלב בטקס החינה שלכם עוגיות מרוקאיות, בהתאם למסורת, תוכלו לפנות לחברת “בא לי מתוק” ולהזמין עוגיות מרוקאיות לחינה בשלל טעמים וצבעים. למי שיודע, הכנת עוגיות מרוקאיות כרוכה בהמון שעות עבודה והשקעה- כזו שיכולה להיחסך מכם בקלות ולא במחיר יקר-בוודאי במחיר השווה את ההשקעה.

מלבד מגשים מעוצבים לחינה, ניתן להזמין מ”בא לי מתוק” גם בר מרוקאי בו יוצגו מגשי העוגיות. הבר יהיה מעוצב על טהרת העדה המרוקאית ויכלול תפאורה שלמה המזוהה עם העדה. הזמנת בר מרוקאי עם כל התפאורה המלווה לו תחסוך בפניכם התעסקות מיותרת בעיצוב השולחן ותפנה את זמנם להתרכז בחגיגת האירוע עצמה. אז במקום לרכוש את החומרים הרבים, להקדיש לכך שעות רבות, היעזרו ב”בא לי מתוק” ותוכלו ליהנות מאירוע נהדר מרובה בטעמים מרוקאיים מתוקים ואותנטיים.

בא לי מתוק- הכי טעים שיש!

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates