כשר בהשגחת בד''ץ

עוגיות מרוקאיות לחינה הבאה שלך!

טעם החלום המרוקאי האותנטי לאירוע שלך.

המגש החלומי האותנטי מכיל בתוכו מגוון מרהיב של טעמים ומתאפיין במגוון צבעים מרהיב מאוד.

זה כולל: כפכפי כלה (סומסומיות), קוקוס מרנג, שבקייה, מספאן, חטיפי מרציפן עבודת יד במגוון צבעים ותוספות כאוות לבך, בשילוב אגוזים מלך ו/או תמרים איכותיים וטריים, ואפילו מגש אצבעות סיגרים הממולאים בבוטנים, שקדים, קוקוס, ועוד מגוון רחב לפי בחירתך.

תמיד רצית להגשים את החלום של החינה המרוקאית החלומית המושלמת שלך??

רצית להפתיע את בת זוגתך בטעם טוב מרהיב ומיוחד שאין לו שני??

רצית להתנסות בטעמים אותנטיים אמיתיים לאירוע אמיתי שלך??

תוכל לעשות זאת בקלות ואף לחוות אירוע אמיתי כמו שתמיד חלמת.

לבד מן הטעם הבלתי נשכח והמדהים של עוגיות מרוקאיות לחינה שלך, אלו יעשו לך את המצג המרהיב ביותר באירוע, כאשר כל מי שיכנס לאירוע שלך יחווה בניחוח מרוקאי אותנטי בלתי יתואר במילים.

תאר לך את האורח שבא לחינה שלך, חולף על פני שולחן ההגשה המרהיב והמסודר למופת בכניסה, תחילה, זה שובה את עיניו באופן צפוי, למופע שולחן מסודר במגשי עוגיות צבעוניות מרוקאיות במיוחד לחינה שלך. לאחר מכן, ומיד לאחר מכן, הניחוח האמיתי, האותנטי, של העוגיות המזרחיות המרוקאיות, עולות לאפו ומזכירות לו את הניחוח האמיתי של פעם.

הוא נעצר מיד. חתן יקר, לא חולפות להן מספר שניות והוא נתקל בבעיה נפוצה, היא בעיית הבחירה בין הטעמים ובחירת “ה”- עוגייה הטעימה ביותר שיכניס לפיו, על מנת לפתוח את האירוע בטעם אמיתי של פעם.

כמוהו יתקלו בבעיה מהסוג הזה “כל” אורחי האירוע המרוקאי וכמובן שרק ישבחו את הבחירה לפתיחת האירוע הנבחר.

תמיד רצית את הטעם האמיתי והמקורי של אמא- עוגיות מרוקאיות הן בדיוק “הטעם של אמא” שעליו לא ניתן לוותר, הטעם שלא ישכח לעולם.

כמובן שהפתיחה של האירוע- היא שמשפיעה על המשכו ובטח שנרצה להשקיע את מירב המאמצים בכניסתם של האורחים למופע מגשים של הטעם החלומי המרוקאי האותנטי.

עוגיות מרוקאיות לחינה מאוד מתאימות לכל סוגי האירועים ולכל סוגי האורחים לכל המגזרים. מתאימים לאירועים דתיים, שומרי מסורת וחילוניים כאחד.

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates