כשר בהשגחת בד''ץ

מפל שוקולד למכירה

בר קינוחים לאירועאנשים כיום החוגגים אירועים מסוגים שונים מעוניינים לערוך אירוע אשר יהיה כזה שלא ישכח. כתוצאה ממטרה זו נוצר מצב בו אנשים כיום משלבים אטרקציות ואלמנטים מדהימים לטובת האירוע ובאירוע. כך שאחת מבין מגוון באטרקציות היא  האפשרות לרכוש מפל שוקולד למכירה. החברות אשר מציעות את מפלי השוקולד למכירה מאפשרות לנו לרכוש את מפל השוקולד וליהנות משוקולד איכותי באירוע שלנו וכל זאת במחיר עממי ונוח.

מפלי שוקולד!

אם ברצוננו לפנק את המוזמנים והאורחים שלנו לאירוע מומלץ בחום לשלב מפלי שוקולד למכירה אשר באפשרותם להמתיק את האירוע ולתרום להתנהלותו ש האירוע לאין שיעור. האטרקציה של מפלי שוקולד למכירה תפסה בשנים האחרונות תאוצה וניתן כיום למצוא אותה באירועים מוצלחים ומהנים. מפל שוקולד למכירה הינה אופציה אשר ניתן לשלב באירועים כגון: חתונה, בר מצווה, בריתות, ימי הולדת מסיבות, כנסים ועוד, ולמעשה בכל אירוע אשר אנו חפצים לשלב את טעמו המתקתק של השוקולד האהוב כל כך על כולנו.

מה כדאי! לשכור או לקנות מפלי שוקולד?

כיום בשל ביקוש הולך וגובר למפלי שוקולד לאירועים מציעות לנו החברות השונות את האפשרות לשכור מפלי שוקולד להשכרה או אם נעדיף לקנות מפלי שוקולד למכירה.

מפל שוקולד למכירה הינה אחת מבין מגוון אטרקציות המתאימות לאירועים, מפלי שוקולד למכירה ניתן להשיג בגדלים שונים, כאלה אשר ביכולתם להכיל מגוון כמויות של שוקולד. כך שניתן למצוא מפל שוקולד איכותי בעל נתונים טכניים כגון: 40 ס”מ גובה, רוחב 20 ס”מ, הספק של w340, מתח v220. כאשר זה יכול להכיל כמות מינימאלית של בין 1.5 ל-2 ק”ג שוקולד, וכל זאת במחיר של 590 ש”ח.

כמו כן, ניתן למצוא מפל שוקולד למכירה כאשר המפרט הטכני שלו הוא גובה 65 ס”מ, רוחב 30 ס”מ, הספק w190, מתח v220. כאשר כמות מינימאלית לטובת הפעלת מפל שוקולד זה היא בין 3 ק”ג ל-4 ק”ג. מפל זה עשוי מנירוסטה אל חלד, על פי תו תקן ישראלי. וכן עוד מגוון של סוגים שונים של מפלי שוקולד להשכרה ולמכירה.  

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates