כשר בהשגחת בד''ץ

מפלי שוקלד מתאימים לימי הולדת ואירועים

אטרקציות לאירועים הן תחום שהולך וגדל לאחרונה. יש מגוון של אטרקציות, מגוון מתקנים, לשילוב באירוע שלכם, לעיתים קרובות האטרקציות והמתקנים הללו גונבים את מירב תשומת הלב, וכמובן שוברים את הקרח בין האורחים ועושים שירות למסיבה מעבר להיותם מתוקים וטעימים. כזה הוא למשל בר הממתקים לאירועים, מתקן מופלא וצבעוני שמכניס אווירה מתוקה ואנרגטית לכל אירוע בו הוא נצמא. וכדי לשדרג את האירוע אף יותר, ניתן לשלב מפלי שוקולד בבר הממתקים שלכם.

גדלים וסוגים של מפלי שוקולד:

מפלי שוקולד מגיעים בדרך כלל עם שוקולד בלגי משובח. שוקולד מריר או שוקולד לבן, אשר מומסים בדיוק לטמפרטורה המתאימה כדי לגלוש על דופני מפל השוקולד ומתאימים לטבילה של אחד התוספים המיוחדים שמוכנים ליד המפל. התוספות יכולות להיות תותים, פירות אחרים, ממתקים ועוגיות. השילוב בין הממתק הטבול עם השוקולד הזורם במפל הוא שילוב מושלם לאירועים.

הגדלים של מפלי השוקולד הם מגוונים. החל ממפל שוקולד ביתי של 40 על 20 סנטימטר, דרך מפלי שוקולד יותר מאסיביים של 90 ס”מ על 38, וכלה במפלי שוקולד ענקיים של יותר ממטר על 40 ס”מ. כל הגדלים מתאימים כמובן לצרכים אחרים של המזמינים, וכל אחד ממפלי השוקולד יכול לעשות שירות נהדר למסיבה בה הוא נמצא, כמובן שיש לבחור נכון.

הרכיבו נכון את מפלי השוקולד ותהנו

בנוסף לתוספות הרגילות למפלי השוקולד כמו הסוכריות והממתקים, אפשר לשלב את מפלי השוקולד עם עוד הרבה ממתקים כמו חטיפים, וופלים, מרשמלו וממגוון פירות לבחירתכם. חשוב לזכור כי צריך לשמור על טמפרטורה נכונה, הפעלה נכונה של המכשיר ושימוש בטיחותי. עדיף להזמין יחד עם מפלי השוקולד מפעיל או מישהו שישמור על כך שמשתמשים במפלי השוקולד נכון, ואם תעשו זאת ותבחרו את הממתקים שהכי מתאימים לכם – תרוויחו קינוח בלתי נשכח למסיבה שלכם.

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates