כשר בהשגחת בד''ץ

מפלי שוקולד מפעילים את האורחים ושוברים את הקרח באירוע

מארגני אירועים ומסיבות תוהים בשאלה אילו מין קינוחים להוסיף למסיבות שלהם. ברור כי השאלה היא לא פשוטה. הקינוח הוא שמסיים את חוויית האכילה של האורחים במסיבה שלכם, הוא הטעם שיישאר בפה, ולפעמים לא משנה עם הכנתם מסיבה מרהיבה, עם הופעה מעלפת של מיטב האמנים או אמן נודע ומפורסם, באולם גדול ויפהפה, עם אורחים יפים, תאורה מושלמת ומוזיקה טובה – כשהכיבוד גרוע, המסיבה לא תהיה מוצלחת. זה ברור לכל. לכן הדגש על הכיבוד במסיבה הוא קריטי, ועוד יותר קריטי מכך לפעמים הוא הדגש על הקינוח, כי כאמור, זהו הטעם האחרון שנשאר לאורחים שלנו בפה ועם הטעם הזה הם ילכו הביתה ויספרו לחבריהם על המסיבה.

השכרת מפל שוקולד תפעיל את האורחים:
שימו לב כי כשאנחנו משתמשים באטרקציה כמו מפלי שוקולד להשכרה, אנחנו בעצם מזמינים לאירוע שלנו קינוח שהוא הפעלה, בר מתוקים עם מפל שוקולד במרכזו הוא דבר שמיד מושך את תשומת הלב של האורחים. אי אפשר לעבור לי מפל שוקולד מבלי לקחת תות על מקל או מרשמלו על שיפוד ולטבול ולטעום את הטעם הנהדר של השוקולד הבלגי המשובח. השוקולד הבלגי יכול להיות שוקולד מריר או שוקולד לבן משובח, בכל מקרה מפל השוקולד מביא אתו איכות ללא פשרות. אירוע שישי בו מפל שוקולד הוא אירוע שאוטומטית נראה איכותי יותר.

מפלי שוקולד עם מפעיל:
אחד היתרונות הגדולים של מפלי שוקולד הוא שאפשר להשכיר איתם מפעיל שיתפעל את כל ההתעסקות סביב מפלי השוקולד. לא פשוט להשאיר את מפלי השוקולד ולשמור על שימוש נכון, על עבודה תקינה של מפל השוקולד ועל הניקיון מסביב, מפעיל של מפלי שוקולד שייקח על אחריותו את כל החלק הזו של האירוע יוריד מכם לחץ, ותדעו שלפחות בגזרת הקינוחים הכול תקין וכולם מרוצים

 
טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates