כשר בהשגחת בד''ץ

מפלי שוקולד- מחזה מרהיב שיעשה לך את האירוע!

עד לא מזמן, כל שידענו והכרנו כאטרקציה לאירוע שלנו היה משרוקיות המחולקות לקהל, צעצועים מנצנצים וכובעי ליצן מקרטון- כל אחד בזמננו אנו יודה כי מדובר באטרקציה נדושה, “אטרקציה של פעם” ויהיה מעוניין מאוד לחדש, להלהיב ולהפנות את “הזרקורים” לאירוע הפרטי שלו.

 

גם קינוחי העוגות שוקולד ומוס הפרווה והחסר טעם נדוש ושייך לעבר ונמאס ובטח שאינו מוסיף לאירוע שלך כהוא זה.

 

השכרת מפלי שוקולד חם ומתוק אשר יוצבו לראווה ולהנאת אורחי האירוע שלך תעשה לך את האירוע אחרת מכל מה שחשבת ותכננת עד עכשיו.

 

את רקע בר מפלי השוקולד יתפסו ויקשטו מגוון עצום של ממתקים צבעוניים מסוכרים ו/או פירות מגוונים ומסודרים למראית העין ו/או עוגיות מכל סוג שתבחר וללא ספק, במרכז הבר מוצבים לפני הקהל מפלי שוקולד, לבן או חלב לפי בחירתך, אשר מובטח לך כי יגרמו לשיכרון חושים לכל מי שיראה מחזה מרהיב שכזה.

 

ברור לכל כי החידוש הענקי שהולך כיום בכל האירועים הנחשבים, עיקרו נתפס במרכז השולחן בו מופעלים מפלי השוקולד החם, ממנו זולג לצדדיו, כמחזה פטריה מתוקה, שוקולד איכותי במגוון טעמים איכותיים וטעימים לחיך.

 

תוך כדי שאנו מספרים לכם על מפלי השוקולד הססגוניים והמדהימים, אין לנו שמץ של ספק כי אתם מדמיינים לכם מחזה מרהיב שכזה.

אל תשכחו את הרקע הצבעוני של ממתקים צבעוניים, פירות מתוקים, עוגיות לטעמכם- הכל כמובן לפי בחירתכם, אשר לבטח יגרמו לאורחי האירוע שלכם להבין באמת- מהו אירוע בלתי נשכח.

וכל זה ללא הוצאות רציניות של ממש, ללא מאמצים כבירים- בר מתוקים ובו מפלי שוקולד חם ומתוק לפי בחירתכם בלבד.

 

קחו בחשבון את האטרקציה והדילמה העומדת בפני קהל האורחים באירוע שלכם- כאשר ניגשים הם לבר הממתקים וטובלים את הוופל הבלגי במפל השוקולד המתוק והחם אך לא די להם בכך, נותרה בידיהם הדילמה הרצינית והחשובה- באיזו תוספת מעניינת יקשטו את השוקולד בידם, כאשר בפניהם קערות סוכריות צבעוניות, אגוזי מלך קצוצים, קוקוס משובח ועוד מגוון רחב לפי הטעם האישי של כל אחד.

 

מלבד כל היתרונות המוזכרים עד כה, הנקודה העיקרית היא- מפל שוקולד חם ומתוק-יוסיף לעיצוב המקום ובטח ובטח יגרום ללא ספק לקהל אורחי האירוע להישאר אפילו עד אחרי המנה האחרונה על מנת לטעום מהטעם אליו התאוו במשך כל האירוע.

 

אין ספק כי האורחים שלכם יחזרו לביתם לאחר האירוע וכל שיגידו הוא “וואוו” איזה כיף היה!

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates