כשר בהשגחת בד''ץ

מפלי שוקולד להשכרה

מפלי שוקולדכיום ניתן למצוא באירועים הנחגגים לחברינו, קרובי משפחה, קולגות ועוד, אטרקציה מיוחדת הסוחפת אחריה קהל מוזמנים רב. אטרקציה זו היא מפלי שוקולד להשכרה לאירועים. אטרקציה זו מעוררת התלהבות ועניין רב בקרב קהל המוזמנים לאירוע. ובכך תורמת לאופי והצלחת האירוע ומוסיפה לאירוע ערך מוסף הבא לידי ביטוי בפן הקולינרי של האירוע.

מפל שוקולד!

את האפשרות של מפלי שוקולד להשכרה מאמצים אנשים רבים המעוניינים לערוך אירוע מוצלח המשלב אטרקציות מעניינות. והרי שלא לשווא מוצאים אנשים רבים במפלי שוקולד להשכרה אטרקציה מושלמת לאירוע. זאת מאחר, ומפלי שוקולד להשכרה הם אטרקציה המתאימה לקהל מגוון ושונה.

מפלי שוקולד להשכרה מציעים למוזמנים לאירוע שלנו ליהנות מטעמו הסוחף והמתוק של השוקולד האהוב כל כך על כולנו. כמו כן, על ידי השכרת מפל שוקולד במבצע ניתן לתרום לתפאורת המקום וזאת מאחר ומפלי השוקולד להשכרה מוסיפים לנוף ולעיצוב מקום האירוע.

ביקוש גובר למפלי שוקולד

בשל המודעות הרבה אשר יש אודות מפלי שוקולד ותרומתם לאירועי שמחות, נוצר ביקוש הולך וגובר למפלי שוקולד להשכרה או לרכישה. כך שכתוצאה מכך החברות אשר מציעות את שירותי מפלי שוקולד להשכרה או מזרקות שוקולד ובר מתוקים וקינוחים. מאפשרות לנו ליהנות הן מרכישה של מגוון מפלי שוקולד והן ממפלי שוקולד להשכרה באופן חד פעמי.

עלותם של מפלי השוקולד!

ניתן כמובן לשלב את האירוע עם סדנאות שוקולד או פעילויות אחרות.  ניתן לומר כי בגזרת מפלי שוקולד מחירים רבים ושונים זאת כאשר אנו מתייחסים למגוון סוגי וגדלי מפלי השוקולד. אך ניתן לומר כי מחירים של בר ממתקים, ובייחוד של מפלי שוקולד להשכרה נעה בין 150 ש”ח למפל שוקולד להשכרה לבין 1000 ש”ח למפלי שוקולד לאירועים

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates