כשר בהשגחת בד''ץ

למי מתאים דוכן וופל בלגי לאירוע?

וופל בלגי לאירועכולנו נודה כי הוופל הבלגי היה עבורנו בעבר פינוק מיותר שלא זכינו לטעום ממנו מלבד לעיתים נדירות ובאירועים מיוחדים מאוד.

התענוג החלומי שלנו המוכר בשם “וופל בלגי” שאין לו שני אומר לנו הכל, אולם לעומת זאת, המונח “אפיפית” אינו מוכר לנו ובטח שרובינו אינם נדע ליתן תרגום לאפיפית. אותו וופל בלגי החלומי המוכר לנו, קרוי בארצנו בשם “אפיפית” – מדובר במאכל מקומי עממי בבלגיה.

דוכני הוופל הבלגי מאוד מוכרים ופופולאריים בבלגיה ומוגשים במגוון מרהיב ומתוק של צורות וטעמים, כאשר לצידו קצפת עדינה ומתוקה ובתוספות צבעוניות המטעימות למעלה מן הדמיון את החלום המתוק והמושלם.

וופל בלגי לאירועהוופל הבלגי מתאים עצמו לכל זמן ולכל אירוע-

דוכן וופל בלגי מרווה את תאבונם של הלקוחות בארוחות בוקר מתוקה בטעם של גן עדן. את הטעם החלומי הזה ניתן להשיג גם בערב בילוי או בפינוק בת הזוג כאשר ניגש לדוכן הוופל בלגי המקומי ופשוט נתענג על החלום הבלגי המתוק.

כיום כולנו יודעים כי ניתן למצוא דוכן וופל בלגי באזורים רבים בארץ וכמעט ברוב בתי הקפה או דוכני גלידות למיניהם בארץ.

בעידן שלנו המון הקהל פשוט רוכש מכשיר וופל בלגי ביתי על מנת ליהנות מן הטעם הבלגי החלומי מידי יום, אולם נודה כולנו כי בדרך כלל בוחרים לאכול אותו בדוכן וופל בלגי אמיתי מחוץ לבית.

 

גם באירועים משפחתיים ו/או אירועים עסקיים ו/או ימי הולדת נראה כיום דוכן וופל בלגי לאירועים במיוחד לאורחים שלנו.

אם אנו נרצה להפתיע את האורחים שלנו באירוע במעדן מתוק חלומי, לבטח נוסיף את האטרקציה המדהימה והמתוקה הזו שבצם דוכן הוופל לאירוע שלכם יהיה חוד החנית של האירוע.

דוכן וופל בלגי 2כבר היום נוכל להזמין דוכן וופל בלגי לאירוע שלנו וללא ספק “יעשה לנו את האירוע”-

בימי הולדת- הצבת דוכן וופל בלגי לאירוע, יספק עבור הילדים את המורשת הבלגית והנוסטאלגית של ילדותינו.

בחתונות-  יוזמנו האורחים אל הדוכן, מיד בתום המנה העיקרית ויתפנקו בקינוח אמיתי עם טעם של גן עדן מתוק במגוון מרהיב וטעים של תוספות לפי בחירתם.

וכן הלאה..

הסכנה האמיתית היא- עלינו להיזהר שלא להתמכר לטעם, הוופל הבלגי בטעמו של חלום ממכר, כמו מפלי שוקולד, או מיני מתיקה, לעולם לא נמאס ותמיד משאיר טעם של עוד בפה!!

בתיאבון..!!

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates