כשר בהשגחת בד''ץ

הקינוח תופס את מקום המנה העיקרית כגורם החשוב באירוע

בחתונה שלנו אין פשרות. הכול חייב להיות הכי יפה, הכי מוצלח ומקושט, החתונה חייבת להיות חתונה מספר אחת. כי היא הרי החתונה שלנו. לא נתפשר בחתונה שלנו. אבל איך יודעים אם אנחנו מתעקשים על הדברים החשובים? שהרי תתעקש במקום מסוים, תפסיד אולי במקום אחר, אז איך נדע שאנחנו מתעקשים איפה שחשוב?

קודם כל עלינו לבדוק האם אנחנו סגורים מבחינת כל הדברים שמדברים עליהם אחרי האירוע. אולם יפה מצאנו, מוזיקה חייבת להיות לטעמנו וכל השאר לא חשוב, והכיבוד, הכיבוד צריך להיבחר בקפידה. אי אפשר להתפשר על הכיבוד, לא על טעמו ולא על דרך הגשתו. כאן אפשר להיות בטוחים שאם נפשל בכיבוד, יזכרנו לנו את זה עוד הרבה שנים.

הקינוח כחלק הנזכר ביותר של הכיבוד:

נכון שהכיבוד הוא חשוב, אך החלק האחרון שלו חשוב פי כמה וכמה. אין ארוחה טובה בלי קינוח טעים ומתוק שמשאיר טעם של עוד בפה אחרי הארוחה. הכיבוד יכול להיות בשרי, חלבי או פרווה. אבל הקינוח חייב להיות מותאם לו. בנקודה זו נציין שההגשה והסידור של הקינוחים חשובה הרבה פעמים לא פחות מהקינוח עצמו ולכן בחרנו לדבר כאן מעט על בר קינוחים לאירועים.

אפנת בר הממתקים לחתונות ולמסיבות נכנסת ונהיית חזקה יותר ויותר באירועים משפחתיים, שמחות וכנסים למיניהם. בר הממתקים מגיש את הקינוחים בצורה הכי מפתה ומתוקה ומזמין את האורחים לטעום עוד ועוד מהמתוקים שעליו.

מפלי שוקולד בבר הממתקים

מפלי שוקולד הם חלק משמעותי בבר הממתקים. על אף שהם גם מגיעים בלעדיו, ובר הממתקים גם הוא יכול לבוא ללא מפלי שוקולד, התוספת והשילוב ביניהם היא מדהימה. מפלי שוקולד יכולים לבוא בשלל גדלים וצורות, עם שוקולד לבן או שוקולד מריר, אך בכל מקרה כשמפלי השוקולד נבחרו ומוקמו טוב, הם מגלמים את הקינוח המושלם למסיבה.

 
טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates