כשר בהשגחת בד''ץ

הכול על עוגיות מרוקאיות לאירועים

אנחנו יודעים כי מה שבעבר היה נחלתן של הנשים במשפחה או של דודה או סבתא אחת שתמיד עשתה את הקינוחים הטעימים ביותר, יכול היום כבר להתבצע על ידי מקצוענים, אשר יוכלו לעיתים קרובות לתת תוצר לא פחות טוב מהסבתא, העוגיות המרוקאיות שכיכבו מאז ומעולם באירועים כמו חינות, חתונות, שבת חתן ושמחות אחרות, מוגשות גם היום בשלל גוונים צבעים וטעמים, אבל קצת פחות מאמץ ועל ידי שפים מקצוענים. לכן כדאי לעבוד במהירות על מרכיבי, אפשרויות הגשה ואירועים מתאימים לעוגיות המרוקאיות.

רכיבי עוגיות מרוקאיות:

העוגיות המרוקאיות מכילות רכיבים טבעיים בדרך כלל, דוגמת שקדים אגוזים ובוטנים, דבש, קמח וכמובן סוכר. העוגיות המסורתיות יותר מוכנות לעיתים עם מי ורדים, לימון וחלבונים. גם כיום, הקונדיטורים שמכינים את העוגיות המרוקאיות לאירועים, עושים זאת תמיד בהתחשבות במסותר ובמבט איך היו עושים זאת פעם. העוגיות מוגשות על מגשים גדולים ורחבים, כאשר לא משאירים אפילו קצת מקום ובכך משדרים אווירה של שפע מהבחינה הזו. באירועים ובחתונות אפשר מיד לראות מגש עוגיות מרוקאיות, גדוש ועמוס עד קצהו.

לסיכום – אירועים טובים ומוצלחים שידברו עליהם עוד תקופה ארוכה בעתיד לא נמדדים רק במוזיקה, באיכות האנשים או בגודל האולם, לטעם שיש לאורחים שלנו בפה יש משמעות בלתי רגילה לשאלה איך הם ייהנו מהאירוע, לכן חייבים לזכור כי העוגיות המרוקאיות מביאות איתן את הטעם המתוק מהבית לאירוע הבא שלכם. תעשו לעצמכם טובה ותבדקו איפה אפשר להשיג את העוגיות הכי טעימות שמתאימות לכם לאירוע, והזמינו מגש לאירוע הבא שלכם שישתלב טוב וישאיר לאורחים שלכם טעם מתוק של עוד בפה.

 
טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates