כשר בהשגחת בד''ץ

דוכן קרפ צרפתי – טעם של חלום

עיצמו את העיניים לרגע קט, דמיינו בראש פתוח, כי אתם יושבים באי טרופי, תחת עצי הדקל ולצילם, מול גלי הים הגואים למולכם, כעת הוסיפו לדמיון המפואר את העובדה שבידכם מגש ובו קרפ צרפתי חם ומשובח במילוי בננות בקרמל עם רוטב שוקולד חמים ולצידו קערית גלידה בטעם האהוב עליכם.

 

נהיה חייבים להודות כי רק המחשבה על קרפ צרפתי משובח בתוספות לפי בחירתי, כבר כעת מעורר את הטעם בפינו ומעלה את הנימים תחת הלשון, כך שכבר עכשיו מי מאיתנו אינו מתגרה, ולו לביס או טעימה קלה מהטעם הדמיוני החלומי שאין לו שני, קרפ צרפתי אמיתי ומשובח!!.

 

תיאור קל של טעמו החלומי של קרפ צרפתי אמיתי:

הקרפ הצרפתי מוכר בימינו לעיתים כקינוח יוקרתי ומעודן, לאחר תענוג של ארוחה דשנה שמוגש בצורה מאוד צבעונית ומתוקה עם כל התוספות האפשריות, ניתן לראותו דווקא בבר קינוחים או בר מתוקים לתענוג של מראה מרהיב וטעם של גן עדן מעודן ומושלם.

לעומת זאת, בצרפת, “הקרפ הצרפתי” מוכר מאוד ומקובל כמאכל מקומי עממי, כמו החומוס הישראלי ו/או הפלאפל העממי- ישנם צרפתים המעדיפים את הטעם של הקרפ במילוי גבינה בארוחת בוקר שובבה ומשביעה, וישנם כאלה המעדיפים את הטעם המיתולוגי, המתוק והמעודן של גן עדן אמיתי, במילוי שוקולד איכותי, סוכריות, פירות אקזוטיים למיניהם ועוד.

 

דוכן קרפ צרפתי המכין את הבליל והתערובת לעיני הקהל, תוך המתנה מעטה, עד קבלת הקרפ הצרפתי המקופל והארוז לידי המבקש, גורם לעונג מדהים ולחשק המתגבר בשל הניחוח הבלתי יתואר של טעם גן עדן אמיתי.

 

רבים מיני דוכני קרפ צרפתי אשר מפנקים את הקרפ הצרפתי ומעשירים את הטעם המתוק לפי בחירת הלקוח בתוספות מבוקשות ומגוונות של מיני פירות אקזוטיים צבעוניים, סוגי שוקולדים למריחה משובחים למיניהם, סוכריות צבעוניות, קוקוס טחון וגם פצפוצי בוטנים ואגוזים עשירים למיניהם.

דוכנן קרפ צרפתי אמיתי שמכבד את עצמו מציע לצידו של המעדן הצרפתי כדורי גלידה עם זליפות של קרמל אמיתי או סירופ שוקולד מעל ואף לעיתים קישוט שובב של סוכריות צבעוניות מעל,

בימי החורף הקרים, מי מאיתנו שנמנע מאכילת גלידה קרה- קרפ צרפתי איכותי מגיע חם לידינו, מתאים לכל מזג אוויר ובייחוד לאקלים החורפי.

 

בכל עת ובכל אקלים, ניגש לדוכן הקרפ הצרפתי ונבקש את הטעם החלומי האיכותי של הרומנטיקה הצרפתית ואין ספק כי נהנה מהרגע ובטח שננה מהטעם החלומי.

 

 

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates