כשר בהשגחת בד''ץ

דוכן פנקייק הולנדי ישאיר אתכם ללא מילים

אמנם המון הוצאות כרוכות סביב הארגון, אך את הכי חשוב לא נשכח את הטעים ביותר, זהו המעדן החלומי, דוכן פנקייק הולנדי מיוחד לאירוע שלכם.

זהו דוכן שיהיה במרכז האירוע שלכם, “מסמר האירוע” ההוצאה לא כל כך גדולה ובהחלט מאד משתלמת וטעימה לאין שיעור.

כמו ברוב האירועים שאנו מכירים, תמיד יש את ההפתעה, את המשהו המיוחד במינו כדי להפתיע את האורחים האהובים שלנו, אז אצלנו עם דוכן פנקייק הולנדי זה יהיה שיא ההפתעה שלכם ממש, החוד שבחנית שיעשה לכם את האירוע.

מי מאיתנו לא אוהב פנקייק? אנשים צעירים, מבוגרים ובטח ובטח ילדים.

מי לא מתלהב מטעמו העדין של הבצק הדק והמתקתק?

יש כמה וכמה סוגים ואפשרויות מוכרות להכנת הפנקייק, כמה וכמה טעמים לתוספות מקוריות ומתוקות כשהוא מגולגל עם מילוי מושלם שיעצים לנו את הטעם בפה.

כמו למשל טעם שוקולד חזק או טעם שוקולד עדין לבן או תוספת של ריבת חלב עם שברי אגוזים טחונים, אפשר להוסיף לכל מנה קוקוס, שברי אגוזים או שקדים, סוכריות, ויש עוד הרבה מה להציע ולגוון לפי טעמכם האישי.

נתאר עבורכם בכמה מילים את המעדן המתוק והטעים של הפנקייק ההולנדי;

קודם כל זה עשוי מבצק עדין ודק וטעמו מתקתק בעדינות של גן עדן אמיתי.

הפנקייק ההולנדי נאפה תוך מספר דקות על גבי משטח חם ומוכן במיידי, וכל התענוג הוא לאכול אותו כשהוא עדיין חם ונודף ריח טוב של  אפיה מתוקה וטרייה, או אז בוחרים אנו את התוספת למריחה והמילוי עצמו שזה יכול להיות כל דבר מתוק שניתן למרוח לטעמינו האישי. כמו למשל דבש אמיתי, ריבה עליזה, שוקולד משובח, ריבת חלב מובחרת והמבחר רב מאד, כמובן שאפשר לגוון בניהם ולשלב לפי הטעם.

לאחר המריחה מפזרים את התוספות האחרות כגון הקוקוס האוורירי, שברי אגוזים ושברי שקדים המעשירים את הטעם לאין שיעור, סוכריות צבעוניות למיניהם ואז בעוד אנו כבר נימי הטעם תחת הלשון מתעוררים, מגלגלים הכל יחדיו ואוכלים בהנאה מושלמת שאין כמותה.

המיוחד בדוכן הפנקייק ההולנדי, חוץ מהטעם כמובן, שלא הרבה מכירים את הטרנד החדש והטעים הזה, כך שהוא גם ייחודי לאירוע שלכם וגם מעניין את האורחים שיבואו להתנסות, לטעום ולהתרגש מכל ביס. אז כדאי שתשלבו את דוכן הפנקייק עם בר המתוקים שתזמינו למסיבה הבאה שלכם!

 כל זה מגיע במחיר משתלם ונמוך ובהשגחה מצוינת למהדרין רק בבא לי מתוק!.

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates