כשר בהשגחת בד''ץ

דוכן ממתקים בכל אירוע – איך לעשות את זה נכון

עכשיו, כשאוטוטו עונת החתונות מתחילה ויחד איתה אירועי הקיץ השונים, אין כמו אירוע טעים ומתוק במיוחד, עם עגלת ממתקים נהדרת, המוצעת לאורחים. יותר ויותר מארגני אירועים בוחרים לשלב באירוע דוכן ממתקים,כולל שפע של ממתקים נהדרים וצבעוניים. עיצוב בממתקים הוא אמנם תחום חדש יחסית, אבל לצד קינוחים נהדרים יכול להפוך כל אירוע לחוויה קולינארית, מתוקה ובלתי נשכחת.

התייחסו לסוג הממתקים

אחת הנקודות החשובות ביותר שכדאי להתייחס אליה, כשאתם בוחרים דוכן ממתקים לאירוע שלכם, הוא סוג הממתקים. ניתן למצוא עגלת ממתקים, הכוללת מבחר של סוכריות בשלל צבעים, שוקולדים וממתקים נוספים, המתאימים במיוחד לילדים. לעומתה, תוכלו גם לבחור שולחן, הכולל עיצוב בממתקים נהדרים שיהפכו אותו ייחודי ומעניין יותר. כשמדובר, למשל, באירוע גדול כמו חתונה, זו יכולה להיות אפשרות מצוינת שתוסיף צבע לערב החשוב הזה.

התייחסו לגודל הדוכן

אם אתם בוחרים לשלב דוכן ממתקים באירוע גדול, יחסית, ודאו כי הדוכן מתאים למספר המשתתפים באירוע. אין טעם לבחור דוכן קטן וצנוע מדי, כשמדובר באירוע רב משתתפים. לעומת זאת, לאירוע אינטימי, כדאי לבחון עגלת ממתקים קטנה וצנועה יותר. הכל בהתאם לגודל האירוע שלכם ומספר המשתתפים בו.

התאימו את עיצוב וסגנון הדוכן לאירוע שלכם

שולחן, הכולל עיצוב בממתקים צבעוניים, יתאים לאירוע עם ילדים או אירוע חגיגי ומהנה. אם אתם מעוניינים בסגנון קלאסי יותר, חפשו דוכן של ממתקים המעוצב בסגנון מתאים. בחירה של דוכן מסוג זה יכולה להפוך את האירוע שלכם לייחודי יותר ולהיות אטרקציה בלתי רגילה באירוע. מארגנים רבים בוחרים להציב ליד השולחן גם דוכן מתנות לאירועים, אולם חשוב להתאים את סגנון ועיצוב הדוכן לעיצוב המקום כולו ולאופי האירוע עצמו.

שלבו את הדוכן עם אפשרויות נוספות

לצד הדוכן שתבחרו, תוכלו לשלב גם אטרקציות טעימות נוספות, כמו בר קינוחים, מפל שוקולד מתוק וטעים, דוכן של צמר גפן מתוק או אפילו תירס חם. אם אתם רוצים להפוך את האירוע שלכם לחגיגה אמיתית, גוונו בין כמה אפשרויות שונות כדי להציע לאורחים שלכם את הטוב ביותר.

פנו לנציג של חברת “בא לי מתוק” על מנת לקבל ייעוץ מקצועי ולהתאים את בר המתוקים שהכי מתאים לאירוע שלכם.

בא לי מתוק- הכי מתוק שיש!.

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates