כשר בהשגחת בד''ץ

בר מתוקים לחתונה הוא הדבר האמיתי

מזל טוב, הגיעה העת ואתם מתחתנים, היום המאושר בחייהם של אישה וגבר מגיע, וליום כזה ההכנות רבות. יש להכין את החופה, את אולם האירועים, לחשוב כמה מוזמנים צריכים להגיע ואיך לסדר אותם אל מול החופה. כמובן שיש לחשוב מי יהיו השושבינים, מי יגיש את הטבעות ואיפה נושיב את הסבתא. כל שיקולים אלה הם חשובים ומרכזיים בתכנון החתונה שלכם, ללא ספק, אך אם לא תחשבו על הכיבוד ועל הדרך האידיאלית להגישו, תגלו שלא רק תכנונים אלה הם החשובים ביותר, אלא אורחים לא מרוצים מהכיבוד זו תופעה שנשמעת למרחקים.

תכנון אירוע חתונה

בעת תכנון אירוע חתונה, יש מספר אלמנטים הנלקחים בחשבון ומשפיעים על האירוע וגם האחד על השני. ראשית – כמובן, הוא המקום בו מתוכנן האירוע. ככל שהמקום אותו נבחר יבחר ביתר תשומת לב, כך נוכל להתאים לו בהמשך הדרך את האטרקציות המתאימות ואת ההפעלות השונות שניתן לשלב באירוע כמו בר ממתקים לחתונה. גן אירועים למשל, יאפשר לשלב בתוכו פעילויות מסוימות, בזמן שאולם אירועים מפואר מביא אתו משהו מעט אחר.

בר מתוקים לחתונה צובע את האירוע

כאשר אנו מתכננים את חלוקת הכיבוד בחתונה המתוכננת שלנו, ודגש על הקינוחים – ניתן לראות כי יש כמה אופציות. ניתן כמובן להסתפק בקינוח שמציעה חברת הקייטרינג. לעיתים הקינוחים הם מושקעים, מוגשים באסתטיות ובהשקעה, ולעיתים פחות. עם זאת אנו יודעים שאין הרבה חברות קייטרינג אשר הדגל שלהם הוא הקינוחים. לעיתים קרובות חברות ההסעדה משקיעות את רוב משאביהם בחלק הארי של השירותים שהן נותנות, והוא המנה העיקרית. הקינוח לעיתים קרובות נדחק הצידה, ולא מוצב על התורן של חברות הקייטרינג.

חברות ברים מתוקים מרכזות את ההשקעה בקינוח

חברות של ברים מתוקים וברי ממתקים וקינוחים, מייצבות את צורת הגשת הקינוחים באופן האידיאלי. ההבנה כי אורחים אשר נתקלו עם כניסתם לאירוע עם בר ממתקים גבוה ומרשים המחכה בכניסה לכל אורח ומאפשר לקחת ממתק או לטבול סוכריה בשוקולד לפני שממשיכים הלאה – הוא אפקט אשר מורגש ונותן  אותותיו באופן מידי. התחום של הקינוחים הולך ומתפתח, לכן גם חברות רבות מספקות משלוחי שוקולד כשר, כדי להשלים את התמונה הרומנטית. ההבנה כי מה שהאורחים מגיבים אליו טוב יותר הוא מה שמפעיל אותם ומרשים אותם, היא הבנה שחייבת להיות מלווה במעשה שלוקח בחשבון את כל המשתנים הללו. בכל אופן, גם אם לא תזכרו, אפשר לנהל אירוע כמובן בדרכים שונות ומתן דגש על חלקים שונים. אך הטעם בפה חייב להיות מתוק.

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates