כשר בהשגחת בד''ץ

בר מתוקים לבת מצווה? אין בעיה

בר מתוקיםאת האטרקציות המגוונות אשר ניתן לשלב באירועי בת המצווה ניתן למנות לאין סוף. אך אחת האטרקציות היותר מוצלחות ואהודות על קהל הצרכנים המארגנים את אירועי בת המצווה של ילדתם ניתן למצוא את אטרקציית בר מתוקים לבת מצווה. אטרקציה זו של בר מתוקים לבת מצווה ניתן לראות יותר ויותר מופיעות באירועי בת מצווה הנחגגים בשנים האחרונות.

בת מצווה בשילוב בר מתוקים

בת מצווה היא תמיד אירוע מרגש ומשחמח, שלל אטרקציות מתוכננות וןנלקחות בחשבון, ביניהן ריקווד לבת מצווה או מצגת לבת מצווה, זה אירוע בו ישולבו מזרקות שוקולד, פאי התפוחים/דובדבנים/תות, מוס השוקולד, קרפ צרפתי חמים עם קצפת או שוקולד, קרם בוואריה, סופלה ועוד ועוד …

אירועי בת מצווה מתוק!

על ידי שילוב של בר מתוק לילדים באירועי בת מצווה ניתן יהיה להעניק לקהל הצעיר אשר אוהב כל כך את הטעם המתוק ליהנות ממגוון עצום ורחב של ממתקים ומתוקים כמו גם קינוחים אשר אין אדם העומד בפניהם. כמו כן, בר מתוקים לבת מצווה מציע את האפשרות לשלב הפעלות ומשחקים החגים סביב עולם הממתקים והמתוקים. בר מסוג זה על ידי הפעלות ומשחקים אלה מאפשר לנו מארגני האירוע להפיק אירוע יצירתי, מקורי ופעיל במיוחד כזה שיישאר בזיכרונם של המוזמנים לאורך זמן רב לאחר האירוע.

מחיר בר מתוקים

כאשר אנו כהורים לאחר שיקולים רבים, הגענו למסקנה כי האטרקציה אשר אנו מעוניינים לשלב באירוע של בתנו היא אטרקציית בר מתוקים לבת מצווה, אנו שואלים כמה עולה בר ממתקים לאירוע בת מצווה?. תשובה לשאלה זו היא אינה חד משמעית וזאת מאחר וניתן להתאים את הממתקים המוצעים על בר המתוקים באירוע לכיסם של המעוניינים בבר. נתון אשר מאפשר מחיר משתנה ולא אחיד של בר מתוקים לבת מצווה. ומכן שמחירי בר ממתקים הינו משתנה ושרירותי בהתאם לדרישות ולאלמנטים המוגשים על הבר.

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates