כשר בהשגחת בד''ץ

בר מתוקים לאירוע מתוק ובלתי נשכח

  • עומדים להתחתן ומתכננים אירוע בלתי נשכח שלא יהיה לו שני??
  • מתכננים בר/ בת מצווה לילד/ה ומתכננים אירוע מרהיב ומלהיב שהחברים בבית הספר יעריכו ולא ישכחו כמה שנהנו באירוע?
  • נולד לכן בן במזל טוב ואין לכם הרבה זמן, רצון או כסף, לתכנן אירוע רחב מימדים עם מנות בשריות וכבדות לאירוע בעל כמה שעות בודדות?
  • אפילו סתם מסיבת יום הולדת לכל הגילאים ולכל האורחים בחצר ביתכם אך יחד עם זאת רציתם אטרקציה שתלהיב את כל אורחי האירוע, ללא יוצא מן הכלל.
  • האירוע שלכם תוכנן בשלמותו עם כל התפריטים ומנות הבשר שרציתם, אך חסר לכם הטעם המתוק של הקינוח ואינכם מסתפקים בטעם העוגות שאינן עשיות מחלב אמיתי.

אלו הן אך ורק מעט המקרים בהם בר הממתקים ישלימו לך את החסר באירוע שלך.

דמיין עצמך נכנס לאירוע בו ישנו עמדת בר מתוקים אשר ללא ספק יעוררו בך את טעם המתיקה, טרם נגעת בממתקים- בר ממתקים אשר יופיו וצבעיו המגוונים להפליא, יספקו לך את ההרגשה האמיתית של ימי הנערות והילדות שלך- בר הממתקים המציע את הטעם המתוק ללא גבולות וללא פשרות, בו כל אחד בוחר לטעם המתוק אליו הוא נמשך בבר המתוקים, בר הממתקים כולל בהדרו וביופיו המוצג לראווה, בין היתר, חטיפי שוקולד נוזלי שדי במראהו על מנת להטעים את הפה, עוגיות מעוצבות ומסודרות מכל הסוגים וכמובן בטעם שאין לו שני וללא תחרות, סוכריות גומי בגדלים, צורות, צבעים וטעמים שונים, סוכריות חמוצות ועוד מגוון רחב של ממתקים לכל טעם ולכל גיל.

-חשוב מאוד-

אל לכם לשכוח, כי עיקר העיקרים בתכנון האירוע שלך כאירוע מתוק וחלומי אשר לבטח לא ישכח מלב יקיריך, הוא לא רק הטעם, אותו אנו מבטיחים למתק לעייפה.

הוא לא רק היופי המהדר את מרכז האירוע שלך, כזה שאנו דואגים ראש וראשונה ליפות ולהרהיב את העין של האורח.

הוא לא רק המקצועיות והשירות הניתן על ידי מגישי בר הממתקים, כזה שאך ורק הניסיון של שנות העבודה שלנו חינך אותנו.

אלא שילוב בל ינותק של העיקרים הללו כאחד- כזה שיגרום ללא ספק לאורחי האירוע שלך, לחזור לביתם לאחר האירוע שלך עם הרגשה אחד ויחידה “האירוע היה וואוו”…

את זה אנו בהחלט ניתן לך!!!

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates