כשר בהשגחת בד''ץ

בר מתוקים כשר זו המומחיות שלנו

בר קינוחים לאירועיםאנשים רבים החוגגים אירועים מכוננים בחייהם כגון: חתונה, שבת חתן, בר/בת מצווה, ברית מילה, ימי הולדת וכ’ו. מחפשים אחר אטרקציות ואלמנטים מיוחדים ומקוריים, לטובת הפקת אירוע יוצא דופן ומיוחד במינו. והרי שכיום ניתן לשלב מגוון רחב של אטרקציות המתאימות לאירועים כאשר הבולטת ומוצלחת ביותר היא ללא ספק בר מתוקים כשר על בסיס חלבי או פרווה ובהתאם לאופי האירוע ולמוזמנים אליו.

אטרקציה מתוקה לאירוע מתוק וכשר!

כאמור לעיל, האטרקציה היותר אטרקטיבית ונוחה, אשר מעניקה לנו מארגני האירוע את אפשרות חגיגת האירוע בשילובו של טעמו המתקתק של השוקולד האהוב (באמצעות מפל שוקולד להשכרה מרשים ויפיפה) על כולנו ושאר ממתקים מסוגים ומינים שונים, היא בר מתוקים כשר אשר תבטיח את הצלחתו של כל אירוע באשר הוא, בפן הקולינארי של האירוע.

 

כיום אנשים החוגגים אירועים המשלבים מגוון רחב של קהל, שואפים ומחפשים אחר אטרקציה אשר תענה ותתאים לקהל הרחב על מגוונו ואופיו כגון: גיל, זיקה לדת, וכ’ו. בר מתוקים כשר היא האטרקציה והטרנד החדש אשר ניתן לראות ביותר ויותר אירועים בשנים האחרונות. וזאת מאחר, ובר מתוקים כשר מציע לנו מארגני האירוע את התאמת האטרקציה באירוע (ובמקרה זה בר מתוקים כשר כחוויה קולינרית מושלמת ומתוקה) וגם העובדה שבכל אירוע וחג אנו רואים בר מתוקים במבצע, מוצע למגוון הרחב של סוגי הקהל.

 

בר מתוקים כשר כבופה וכחוויה קולינרית מתוקה לאירוע


השכרת ומכירת מפל שוקולד:

כיום מציעות החברות השונות המציעות את שירותים של בר ממתקים במבצע, את האפשרות לרכוש מפל שוקולד למכירה או ליהנות ממפל שוקולד להשכרה לאירוע. אפשרות זו נוצרה בשל הביקוש ההולך וגובר בקרב הציבור הרחב לרכוש מפל שוקולד למכירה או לשכור מפל שוקולד להשכרה. כך שניתן כיום ליהנות מאפשרות קנייתו של מפל שוקולד מרשים ויפיפה למגוון אירועים משמחים הפוקדים את חיינו.

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates