כשר בהשגחת בד''ץ

בר מתוקים ומפלי שוקולד


בר מתוקיםאם תשאל את רוב האנשים בעולם תמצא כי הם אוהבים יותר אוכל מתוק מאשר מלוח או מר. מתוק בפה זהו אחד התענוגות הגדולות של החיים ואין באמת מישהו שיכול להתכחש לכך.

זוהי הסיבה מדוע הוספת פן מתוק לאירוע שלכם יהווה תוספת תענוג גדול לכל המוזמנים שלכם, בין אם הם ילדים ובין אם הם מבוגרים.

אז אם אתם רוצים לפנק גם את האורחים שלכם בטעם מתוק הפתרון הוא הזמנה של בר מתוקים לאירוע שלכם.

במדינת ישראל התחום של בר מתוקים / בר ממתקים מאוד התפתח לאחרונה- בשנים האחרונות התוספת המושלמת הזו לאירועים תפסה תאוצה וכיום כמעט בכל אירוע נמצא בר מתוק או מפלי שוקולד שישדרגו את האירוע.

הבר הוא בר ממתקים מעוצב ומרשים המציע למגוון האורחים באירוע שלכם ממתקים מכל סוג, ממתקים מגומי, סוכריות בטעמים שונים ומגוונים, שוקולדים ועוד המון דברי מתיקה שונים.. ממש אטרקציה מדהימה!.

חשוב לציין כי לא תמיד האטרקציה המושלמת הזו עולה בזול [על אף שקיימות היום בשוק חברות זולות ובדר”כ לא מקצועיות המציעות ברים מתוקים בכלום כסף] אבל מי שרוצה בר ממתקים מפואר ומשופע אשר יתאים ויכבד את האירוע נדרש להיפתר מסכום כסף מסוים.

כשאתם בוחרים את החברה שתספק לכם את בר המתוקים אתם צריכים לבדוק מספר פרמטרים- הקפדה על הפרמטרים האלו יכולה לקבוע את ההבדל בין הצלחה לכישלון באירוע שלכם.

ראשית, חשוב להתרשם מתמונות של ברים קודמים שהציגה אותה חברה באירועים אחרים- ניתן למצוא בדר”כ תמונות של ברים כאלה באתר האינטרנט של החברה.

אם התמונות לא מרשימות במיוחד או באתר אין מספיק תמונות המייצגות את הבר- הדבר אומר דרשני ועליכם לעבור לספק הבא.

שנית, בדקו עם החברה איזה גודל הבר, מה בדיוק אתם מקבלים, כמה זמן הבר מתופעל, האם יש הגבלה של זמן או מוצרים וכו’.. מענה לכל השאלות האלה יעזור לכם להגיע להחלטה הטובה ביותר מאיפה הכי כדאי לכם להזמין בר מתוקים.

הדבר שהכי חשוב לדעת הוא לא לבחור את הבר מתוקים לפי הזול ביותר – ברים כאלה בדרך כלל עלובים ולא מספקים את הסחורה- בוודאי אינם מוסיפים את הוואו שהמזמין מבקש לאירוע שלו.

צדק מי שאמר פעם שהזול או יקר- אל תתפשרו חברים!.

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates