כשר בהשגחת בד''ץ

בר ממתקים שמשנה את האווירה בבר מצווה

יש מסיבות שאי אפשר להקל ראש בדברים מסוימים בהן. בחתונה הכלה לא תקל ראש בשמלתה, אנחנו לעולם לא נקל ראש במוזיקה שתהייה בחתונה שלנו, באירועים משפחתיים תמיד יש את עקרונות הברזל שלא מוותרים עליהם. כך בבר מצווה לא נוותר על אופן הגשת הממתקים. בר מצווה סובב סביב הממתקים, הסוכריות נזרקות על חתן המצווה בעלייתו לתורה, לאחר מכן הממתקים נמצאים בכל נקודה במסיבה, ואי אפשר לשכוח או להתעלם מהם. לכן כדאי להשקיע קצת יותר מחשבה ולגרום לכך שבר הממתקים יהיה במרכז תשומת הלב וישאיר רושם עמוק ועז על כל האורחים ובני במשפחה.

סידור הממתקים והפעלת האורחים:
סידור אמנותי ומושקע של ממתקים יכול להיות רק כאשר הושקעה מחשבה בעיצוב כלי ההגשה שלהם. בר הממתקים יכול לתת רובד איכותי, מעוצב ועומד בגאון במרכז האירוע, אך בשביל זה צריכה להיות מחשבה בעיצובו ובמיקומו בדרך האופטימאלית. כאשר אנו עושים שימוש נכון בבר הממתקים לבר המצווה, יש לנו את האפשרות לתת לחתן המצווה שלנו שירות כפול. התהליך שמתחיל בבחירת מועדון לבר מצווה לא נעצר שם, וגם חלק המסיבה הקשור בכיבוד יהיה אידיאלי מבחינתו, וגם תהיה הפעלה כבר משלב מוקדם של המסיבה, האורחים שיעברו ליד בר הממתקים, יכולים לטבול את הממתקים שלהם במפלי השוקולד, לבחור סוכריות פירות וממתקים שמתאימים להם, ולהפעיל את עצמם ולשבור את הקרח בשלב מוקדם של האירוע.

לסיכום – בר ממתקים לבר מצווה הוא מצרך חשוב למסיבות שכאלה, דווקא בגלל יכולתו להפעיל את האורחים וליצור תעסוקה סביבו, גם כמובן אופן הסידור, האסתטיקה יוצאת הדופן של בר הממתקים עושה שירות לחתן המצווה ומשפחתו. בסופו של דבר בר הממתקים עם השילובים שיכולים לבוא אתו, משנה מסיבה מקצה לקצה ולפעמים

טל' : 050-5566605       |       מייל : info@balimatok.co.il       |       אלישי
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates